Jesteś tutaj:

Ogłoszenie

Data: 08.04.2021 r., godz. 14.15    1259

Informator o Szkołach Ponadpodstawowych 2021/2022.

Drodzy Uczniowie!

Przekazujemy na Wasze ręce specjalnie przygotowaną, niezwykle interesującą, ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych na terenie Powiatu Wołomińskiego na nowy rok szkolny 2021/2022.
Przed Wami kolejny etap kształcenia. Stajecie dziś przed niezwykle trudną decyzją o wyborze przyszłej szkoły.
W tej ofercie edukacyjnej znajdziecie wiele interesujących kierunków kształcenia. Wyjątkowo w nowym roku szkolnym uruchamiamy aż 5 nowych profili klas ogólnokształcących i 2 nowe kierunki kształcenia zawodowego. Na szczególną uwagę zasługują profile w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach: klasa lotnictwa wojskowego, klasa stewardess i stewardów, klasa ratownictwa medycznego oraz IV Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie klasa medyczno-pielęgniarska i klasa medyczno-asystencka, a także kierunki techniczne w Zespole Szkół w Wołominie technik chłodnictwa i klimatyzacji oraz technik budownictwa, do zapoznania z którymi serdecznie Was zachęcamy.
Na poszczególnych stronach prezentujemy przygotowane przez szkoły (publiczne i niepubliczne) działające na terenie naszego powiatu wszystkie kierunki i profile kształcenia. Do wyboru macie wiele ofert edukacyjnych w liceach ogólnokształcących, które przygotują Was do dalszej edukacji na uczelniach wyższych i zdobycia tytułów naukowych, oraz wzbogaconą ofertę naszych technicznych szkół zawodowych lub branżowych, gdzie zdobędziecie pełne i solidne wykształcenie, a wybrany zawód z pewnością pozwoli Wam odnieść sukces na rynku pracy.
Mamy nadzieję, że przygotowana specjalnie dla Was oferta edukacyjna pomoże w dokonaniu świadomego i w pełni przemyślanego wyboru, który ułatwi Wam zdobycie wykształcenia i spełnienie marzeń zawodowych.

 
Życzymy Wam trafnych wyborów i sukcesów!
 
Piotr Borczyński                             Adam Lubiak 
Wicestarosta Wołomiński                Starosta Wołomiński