Jesteś tutaj:

Fundacja Ogarnij Emocje prowadzi spotkania o charakterze konsultacji społecznych

Data: 30.05.2019 r., godz. 13.00    489
Fundacja Ogarnij Emocje prowadzi spotkania o charakterze konsultacji społecznych popularyzujących lokalną turystykę regionu Równiny Wołomińskiej, jako odniesienie do możliwości rozwoju gospodarczego.

Nasze kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na dzień 14.06.2019 (piątek) godz.12.00

Na spotkaniu rozmawiać będziemy z naszymi gośćmi, jaka jest rola samorządu terytorialnego w budowaniu marketingu i promocji turystycznej regionu.

Jesteśmy przekonani, że tego typu spotkania są dobrym czasem, żeby możliwie najpełniej popularyzować piękno Mazowsza ponad granicami administracyjnymi, które turystycznie nie są priorytetem.

Żeby być skutecznym w tym działaniu dobrze byłoby mieć odpowiednie materiały informacyjno-promujące Powiat Wołomiński.

Prosimy o wskazanie kierunku w jaki sposób i czy w ogóle jest to możliwe, żeby Fundacja Ogarnij Emocje mogła otrzymywać z zasobów Powiatu Wołomińskiego materiały popularyzujące turystykę regionalną Powiatu Wołomińskiego i rozpowszechniać je nieodpłatnie.

Naszym zdaniem będzie to właściwa promocja do wewnątrz i na zewnątrz, ale także materiał edukatorski popularyzujący region i dokonania jakie już są widoczne w związku z popularyzowaniem turystyki regionu Powiatu Wołomińskiego.