Jesteś tutaj:

„Qlturka Wieczorową Porą” powróciła z III edycją.

Data: 29.10.2019 r., godz. 16.00    336
25 października 2019 r. w Fundacji Otwarte Serce, przy ul. Spokojnej 9 w Markach odbył się Wernisaż wystawy fotograficznej „Żywe obrazy”.
25 października 2019 r. w Fundacji Otwarte Serce, przy ul. Spokojnej 9 w Markach odbył się Wernisaż wystawy fotograficznej „Żywe obrazy”, który oficjalnie rozpoczął realizację zadania publicznego „Qlturka Wieczorową Porą”, współfinansowanego przez Powiat Wołomiński. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18.00. Podczas wernisażu wystawy fotograficznej „Żywe obrazy” można było podziwiać prace młodzieży z Fundacji Otwarte Serce, które są efektem artystycznych działań warsztatowych. Młodzież swoją postawą, ubiorem, makijażem odtworzyła dzieła sławnych malarzy, takie jak „Dama z Łasiczką” Leonarda da Vinci, „Autoportret” Vincenta van Gogha, czy „Dama z jednorożcem” Rafaela Santiego.
Na wernisażu pojawiło się około 40 osób, m.in. rodziny z dziećmi, rodzice wychowanków, przedstawiciele organizacji pozarządowych, wychowankowie z zaprzyjaźnionej z Fundacją świetlicy „Chata” oraz sympatycy Fundacji Otwarte Serce. Na wydarzeniu obecni byli również przedstawiciele mareckiej telewizji internetowej Tuba Marek.