Jesteś tutaj:

Akt Zawierzenia

Data: 08.02.2021 r., godz. 10.08    338
Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.
6 lutego 2021 roku, w pierwszą sobotę miesiąca, przedstawiciele samorządów z terenu Powiatu Wołomińskiego, na czele z Adamem Lubiakiem Starostą Wołomińskim uczestniczyli w pielgrzymce do Częstochowy.
6 lutego 2021 roku, w pierwszą sobotę miesiąca, przedstawiciele samorządów z terenu Powiat Wołomińskiego na czele z Adamem Lubiakiem Starostą Wołomińskim, uczestniczyli w pielgrzymce do Częstochowy.
W czasie Eucharystii przed Cudownym Obrazem, której przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Jacek Grzybowski, Starosta Adam Lubiak odnowił Akt Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski, powierzając Jej opiece samorządowców, pracowników urzędów, jednostek organizacyjnych i wszystkich mieszkańców naszego powiatu.
Mszę koncelebrowali również kapłani z terenu naszego powiatu:
Ks. Prałat Zygmunt Podstawka - Proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie, Ks. Witold Gajda - Dziekan Dekanatu Wołomińskiego i zarazem Proboszcz Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, Ks. Bogdan Lewiński- Dziekan Dekanatu Jadowskiego, Ks. Jacek Pawlicki - Proboszcz Parafii im. Józefa Robotnika w Wołominie.