Jesteś tutaj:

Fundacja Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinie
„Słyszę-Mówię-Czuję”

Data: 04.01.2021 r., godz. 08.56    195
Projekt współfinansowany przez Powiat Wołomiński pod nazwą „Punkt terapeutyczny słyszę, mówię, czuję - edycja siódma”.
Fundacja Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinie „Słyszę-Mówię-Czuję” z Wołomina 15. grudnia zakończyła realizację projektu współfinansowanego przez Powiat Wołomiński pod nazwą „Punkt terapeutyczny słyszę, mówię, czuję - edycja siódma”.

O tym, jak realizacja projektu przebiegała w tym trudnym dla wszystkich czasie piszą szczegółowo w artykule na stronie Fundacji http://www.smc.org.pl/podsumowanie-projektu-punkt-terapeutyczny-edycja-7/

Fundacja zrealizowała kluczowe działania i cele jakie związane były z terapią dzieci i młodzieży z problemami w rozwoju. Przy realizacji projektu bardzo pomocne było doświadczenie i otwartość kadry terapeutycznej jaka od lat współpracuje z Fundacją, zaufanie uczestników oraz współpraca z pracownikami Starostwa i zarządem Powiatu w celu umożliwienia dostosowania działań do sytuacji pandemii, nie przerywając ich realizacji.

Fundacja szybko reagowała na zmieniającą się sytuację, a dzięki temu zapewniła spokój i wsparcie swoim beneficjentom. Dzięki realizacji tego projektu uczestnicy brali udział we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach - pomimo pandemii realizowana była terapia, wycieczka, a nawet świąteczne warsztaty gwiazdkowe z udziałem... zdalnego Mikołaja. Podsumowując projekt terapeuci przekazują słowa rodziców dzieci uczestniczących w projekcie - „Daliście nam odrobinę normalności w tym nienormalnym czasie”.

Zachęcamy do artykułu i wspierania działań organizacji pozarządowych.